درباره آپانوس

آپانوس مخفف کلمات ( آکادمی پک های آموزش نرم افزار و سخت افزار ) بوده و کار خود را با نرم افزار قدرتمند کتیا آغاز کرده است.

اینجانب مجتبی محمدنیا ، فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک از سال ۱۳۸۵ تا کنون (بیش از ۱۰ سال) در زمینه ی نقشه کشی و در هر سه زمینه CAD , CAM , CAE نرم افزار قدرتمند کتیا مشغول به فعالیت و تدریس هستم و مدیریت مجموعه آپانوس را بر عهده دارم.

هدف ما این است که دوره های آموزشی نرم افزارهای مختلف را در قالب فیلم تولید کنیم و در آینده ای نزدیک آموزش های سایر نرم افزارها از رشته های مختلف را نیز در قالب فیلم آموزشی ارائه خواهیم کرد تا زمینه یادگیری و توانایی نرم افزاری و فنی صنعتگران و علاقمندان در زمینه طراحی ، ساخت و تولید را افزایش دهیم.

ما پس از سال ها کسب تجربه در زمینه نرم افزار کتیا به این نتیجه رسیدیم که هر کدام از روش های فعلی آموزش کتیا دارای معایب خاص خود می باشد. برای مثال تدریس خصوصی بسیار هزینه بر بوده و یا تدریس آموزشگاهی نیز علاوه بر پر هزینه بودن ، برای اکثریت مردم در تمام ایران در دسترس نیست (آموزشگاه های دارای اساتید حرفه ای) و علاوه بر اتلافات زمانی بسیار در آموزشگاه ها و کاهش زمان مفید تدریس ، مشکلات فراموشی مطالب و عدم توانایی در نکته برداری نیز وجود دارد. از طرفی کتاب های آموزش کتیا علاوه بر جامع نبودن ، بسیار وقت گیر بوده و برای یادگیری هر نکته و هر محیط مدت زمان زیادی از ما تلف می کند.

از این رو تصمیم گرفتیم دوره های مختلف آموزش کتیا را به صورت کاملا مثال محور ، جامع و خودآموز و در قالب فیلم تولید کنیم. بدین ترتیب شما از هر نقطه ایران می توانید این دوره ها را سفارش داده و در منزل و یا محل کار خود و هر زمان که فرصت داشتید حداکثر استفاده از آن را ببرید و خودتان به بالاترین سطح در زمینه کتیا برسید. قیمت پک های (فیلم های) دوره های مختلف را نیز بگونه ای در نظر گرفتیم که در مجموعا یک دهم هزینه یادگیری در آموزشگاه باشد. از طرفی نیز تمامی ساعات فیلم های آموزشی ما به صورت کاملا مفید می باشد. بدین ترتیب در هزینه و مدت زمان آموزشی صرفه جویی می شود.

مزایای پک های (فیلم های) آموزش کتیا نسبت به سایر روش های آموزشی (کلاس کتیا ، کتاب های کتیا موجود در بازار ، تدریس خصوصی کتیا و آموزش های متفرقه) :

۱ . پک های آموزشی آپانوس کاملا جامع بوده و تمامی مباحث مهم و کاربردی کتیا را شامل می شود.

۲ . پک های آموزشی آپانوس کاملا خودآموز بوده و تمامی نکات به صورت مثال محور آموزش داده شده است.

۳ . قیمت تمام شده کل پک های ما تقریبا نصف قیمت کلاس های آموزشگاه های مختلف می باشد.

۴ . همواره این مجموعه را در اختیار دارید و هر مبحث آموزشی را بارها می توانید مشاهده و مرور کنید و در نتیجه مشکلات نکته برداری و احتمال فراموشی مطالب که در کلاس ها وجود دارد از بین می رود.

۵ . هیچ گونه وابستگی مکانی و زمانی وجود ندارد و در منزل یا محل کار و هر زمان که فرصت داشتید حداکثر استفاده را از این مجموعه ببرید.

۶ . کل مدت زمان پک های ما به صورت مفید آموزش داده شده است در حالی که در کلاس ها بخش زیادی از زمان تدریس به دلایل مختلف هدر می رود.

۷ . در ضمن فرآیند یادگیری از طریق کتاب بسیار کند و زمان بر بوده و این کتاب ها تمامی مباحث را به این شکل پوشش نمی دهند.

فیلم های آموزش کتیا

آموزش کتیا مقدماتی

آموزش طراحی سطوح پیشرفته با کتیا

آموزش مدل سازی در کتیا با استفاده از ابر نقاط

آموزش ورق کاری ، تحلیل المان محدود و … با کتیا

آموزش طراحی قالب با کتیا

آموزش ماشین کاری با کتیا

آموزش طراحی بدنه و رندرینگ حرفه ای با کتیا

برای راهنمایی بیشتر در مورد محتویات پکیج ها و همچنین خرید می توانید با شماره ۰۹۳۵۵۶۵۲۲۹۱ مجتبی محمدنیا تماس حاصل کنید.