درباره آپانوس

علیرضا یعقوبی هستم. مدرس فیلم های آموزش کتیای آپانوس و موسس برند آپانوس در زمینه آموزش.

آپانوس مخفف کلمات آکادمی پک های آموزش نرم افزار و سخت افزاره که کارشو با نرم افزار قدرتمند کتیا آغاز کرده.

خلاصه ای از خودم :

من از سال ۸۶ وارد دنیای طراحی شدم و از همون اول هم خوشبختانه کارمو با نرم افزار کتیا شروع کردم. در دوران دانشجویی همزمان با درسام که مهندسی مکانیک بود با علاقه زیاد و از طرق مختلف (کتاب هاب متعدد ، فایل های اینترنتی ، انواع فیلم های آموزشی موجود در بازار ، کلاس حضوری و …) کتیا رو آموزش دیدم و بعد از اون به صورت عملی وارد پروژه های صنعتی شدم.

همیشه این موضوع که یه منبع آموزشی همه چیز تمام در زمینه کتیا وجود نداشت منو عذاب میداد و همیشه در فکر ساخت یه مجموعه کامل از فیلم های آموزش کتیا بودم که جامع ، کاربردی ، مثال محور و خودآموز باشه و بالاخره تونستم بعد از ۱۰ سال تلاش و کسب تجربه های زیاد علمی و عملی ، بهترین پک آموزش کتیا در ایران رو بسازم.

چرا میگم بهترین پک آموزش کتیا در ایران ؟

من یه بخش بزرگی از طول زندگیمو پای کتیا گذاشتم و این ادعا رو دارم که بهترین پک آموزش کتیا در ایران رو ساختم. محاله که فیلم های آموزش کتیای منو ببینی و به طور کامل به کتیا مسلط نشی. چه در منابع فارسی یا انگلیسی ، چه فیلم باشه ، چه کتاب باشه یا دوره آموزش حضوری و … آموزشی در سطح آموزش کتیای ما پیدا نخواهی کرد. خوب بگرد و بررسی کن. اینو با اطمینان صد در صد میگم. هدفم اینه که شما هم به بهترین شکل ممکن ، با تمام جزئیات و با کمترین هزینه ، کتیا رو یاد بگیری. قدرشو بدون و برای فوق حرفه ای شدن در زمینه کتیا ، استارت کار رو بزن. در ضمن پک ما تضمینیه. یعنی اینکه اگه حتی ۱ درصد و به هر دلیلی از سطح و کیفیت آموزش ناراضی بودی کافیه که بهمون پیام بدی و بلافاصله و بدون هیچ عذر و بهونه ای ، کل هزینه پرداختی رو بهت بر می گردونیم.

ایشون هم دوست خوبم مهندس مجتبی محمدنیا هست که بر مباحث مختلف کتیا مسلطه و کار پشتیبانی رو انجام میده. من و مجتبی در دانشگاه هم کلاس بودیم و تقریبا یه عمره که با همیم. پک آموزش کتیای ما پشتیبانی همیشگی هم داره و هر سوالی هم که داشتید در خدمتیم.

مجتبی محمدنیا

همیشه با آموزش خوب روی خودت سرمایه گذاری کن و هر چه قدر که میتونی آموزش ببین تا دیدت بازتر بشه ، اعتماد به نفست بره بالاتر و فرصت های بهتر برای خودت رقم بزن.

مزایای پک (فیلم های) آموزش کتیا ما نسبت به سایر روش های آموزشی (کلاس کتیا ، کتاب های کتیا موجود در بازار ، تدریس خصوصی کتیا و آموزش های متفرقه) :

۱ . پک آموزش کتیای ما کاملا جامع هست و تمامی مباحث مهم و کاربردی کتیا رو شامل میشه.

۲ . پک آموزش کتیای ما کاملا خودآموزه و تمامی نکاتو به صورت مثال محور آموزش دادیم.

۳ . قیمت کل پک آموزش کتیای ما از قیمت یک کلاس کتیا مقدماتی هم کمتره.

۴ . همیشه این مجموعه رو در اختیار دارید و هر مبحث آموزشی رو بارها می تونید مشاهده و مرور کنید و در نتیجه مشکلات نکته برداری و احتمال فراموشی مطالب که در کلاس ها وجود دارد از بین میره.

۵ . هیچ گونه وابستگی مکانی و زمانی وجود نداره و در منزل یا محل کار و هر زمان که فرصت داشتید حداکثر استفاده رو از این مجموعه ببرید.

۶ . کل مدت زمان پک ما به صورت مفید آموزش داده شده ، در حالی که در کلاس ها بخش زیادی از زمان تدریس به دلایل مختلف هدر میره.

۷ . در ضمن فرآیند یادگیری از طریق کتاب بسیار کند و زمان بره و این کتاب ها تمامی مباحث را به این شکل پوشش نمیدن.

۸ . در ضمن دوره های ما همشون تضمینی هستن. یعنی اگه به هر دلیلی از کیفیت و سطح آموزش (تاکید میکنم به هر دلیلی) ناراضی بودید ، کافیه که به اطلاع بدید و بدون هیچ عذر و بهونه ای ، کل هزینه پرداختی رو بهتون بر می گردونیم.

فیلم های آموزش کتیا

آموزش کتیا مقدماتی

آموزش طراحی سطوح پیشرفته با کتیا

آموزش مدل سازی در کتیا با استفاده از ابر نقاط

آموزش ورق کاری ، تحلیل المان محدود و … با کتیا

آموزش طراحی قالب با کتیا

آموزش ماشین کاری با کتیا

آموزش طراحی بدنه و رندرینگ حرفه ای با کتیا

فهرست